DESTEK : +90 (216) 222 22 32     BİLGİ : +90 (216) 460 06 50     Language : Turkish | English      
 
Bayiler   İstanbul

İstanbul Bayilerimiz:

 Bayi Adı  İlgili Adı  Telefon  E-mail  İlçe / Semt
Sertifikalar
Onsa Bilgisayar Onur SAVAŞ +90 (216) 446 03 13 info@onsabilgisayar.com Tuzla
     
Tekno Erp Metin DUMAN +90 (216) 520 38 18 info@teknoerp.com Üsküdar
 
Denge Bilişim Fatih YARAR +90 (212) 282 82 36 fatih@dengebilisim.com Levent        
İnka Bilişim Veysel AKSU +90 (216) 469 69 00 veysela@inkabilisim.com.tr Ataşehir        
Yeşilçiçek Bilgisayar Osman YEŞİLÇİÇEK +90 (216) 491 40 55 osman@yesilcicek.com Pendik    
Net Çözüm Bil. Volkan ÇATAL +90 (555) 976 43 00 info@netcozum.com.tr Ümraniye
   
Mbsan Bilgisayar Murat BÜYÜK +90 (212) 213 67 11 murat@barkodum.com Mecidiyeköy  
Novatek Bilgisayar Ertuğrul TURAN +90 (212) 356 75 77 ertugrul@novatek.com.tr Sarıyer
 
Saykom Bilgisayar Bayram SAY +90 (216) 527 05 05 info@saykom.com Yukarıdudullu  
Teknokom Telekom Metin SAFSOY +90 (216) 492 44 95 metin.safsoy@teknokom.com Üsküdar  
Büro Donanım Bil. Kayhan KAYAOĞLU +90 (212) 288 58 88 kayhan@burodonanim.com Şişli  
ITM Yazılım Erol ÜLKER +90 (212) 610 00 07 info@itm-soft.com Esenler  
Datakey Bilgisayar Ersen KAYA +90 (216) 521 10 70 info@datakey.com.tr Üsküdar  
Protek Bilgi İşlem Muharrem DİRLİK +90 (212) 442 31 82 info@proteknoloji.com Bahçelievler  
Ata Bilgisayar Yusuf ATAGÜL +90 (212) 509 22 12 yusuf@atadestek.com Avcılar  
Bellcom Bilgisayar Cemil TUNCELİ +90 (212) 211 44 44 bilgi@bellcom.com.tr Kağıthane  
                 
ÜRÜNLER
 
Mailstore | Mail arsivleme yazılımı
Footer
SUNUM DOSYALARI
 
Footer
SİTELERİMİZ
 
Footer
BAYİ KİTİ
 
     
FINS