fins
fins
fins
fins
Ticket ile Destek     BİLGİ : +90 (216) 222 22 30     Language : Turkish | English      
fins
fins
 
FileCloud Banner
Ana Sayfa   Ürünler   FILECLOUD   Özellikler
Backupassist
Yatay Çizgi
Yatay Çizgi
Yatay Çizgi
Yatay Çizgi
Backupassist

Dosya Paylaşım Sistemi Özellikleri

"FileCloud, kullanımı kolay, zorlu bir eğitim gerektirmeyen, geniş yelpazeli dosya paylaşım sistemidir "

Uzaktan Erişim

FileCloud ile kendi alt yapınızı kullanarak işletmenizin dosyalarını güvenli bir şekilde buluta taşıyabilirsiniz.

FileCloud üzerine taşımış olduğunuz tüm verilerinizi web ve mobil seçenekleri ile istediğiniz her yerden erişim sağlayabilirsiniz.

Kusursuz Çevrimdışı Sync

 

Sanal Sürücü

 

Tam Metin Arama

Windows, Mac, Linux çalıştıran bilgisayarlarda zahmetsiz dosya senkronizasyonu. FileCloud ağ klasörleri boyunca gerçek zamanlı senkronizasyona olanak sağlayan ender ürünlerden birisidir.
Uzak konumdaki dosyalara sanki yerel bir sürücüde tutulan dosyalarmış gibi yol gösterin veya erişin.
Kullanıcılar dosyanın içeriğine göre metin arama yapabilir. Txt, pdf, doc, docx, xls, xlsx, ppt, pptx dosyalardaki içerik aramasını desteklemektedir.
FileCloud ile güvenli dosya paylaşım sistemi oluşturabilirsiniz.

Güvenli Dosya Paylaşımı

Dokümanlarınızı kullanıcılarınız veya üçüncü kişiler ile kolaylıkla ve güvenle paylaşabilirsiniz.

Büyük dosyaları e-mail ile gönderebilir, güvenli bir transfer yürütebilir veya projeleri ilgilendiren dosyalar için ortak alan düzenleyebilirsiniz.

Güçlü Denetim

 

İş Birliği

 

Bildirimler

Paylaşılan dosyalar için indirme sayısı ve süre sınırlaması getirebilirsiniz, kendi web sitenize karşıdan yüklemeleri entegre edebilirsiniz.
Web tarayıcınız üzerinden hızlı belge önizleme ve düzenleme yapabilirsiniz. Herkesi durumdan haberdar etmek için dosyalara yorum ekleyebilirsiniz. Düzenlenmesini istemediğiniz belgelerinizi kilitleyebilirsiniz.
Paylaşılan klasörlerde yapılan karşıya yüklemeler veya dosya değişimi gibi değişiklikleri paylaşımla ilgisi olan herkese e-mail yoluyla bildirimler gönderebilir.
Yıllık 50$' dan başlayan fiyatlarla

Mobil Uygulamalar

Uygulamamız dosyaların yerel çevrimdışı karşıdan yüklenmesi, paylaşılması, belge ön izleme ve daha fazla özelliklere ek olarak anlaşılabilir özellikleri sağlamaktadır.

Her Yerden Erişim

 

Mobile İlke Desteği

 

Diğer Uygulamalardan Erişim

FileCloud uygulamaları Apple iPhone, Apple iPad, Android Telefonları, Android Tabletleri, Windows Phone 8, Blackberry ve FileCloud Modern Windows 8 App (Microsoft Surface) için mevcuttur.
Mobilin deneyiminin tüm özellikleri yönetici tarafından ister tümden ister kullanıcı düzeyinde devreye konulabilir veya devre dışı bırakılabilir.
Cihazlarınızdaki üçüncü parti uygulamaları kullanarak uzaktaki dosyaları açın ve düzenleyin. Dosyaları kaydedin ve uzaktaki sunucunuza yükleyin. Ayrıca e-mail ile yüklenen dosyaları paylaşın.
FileCloud ile kendi alt yapınızı kullanarak güvenli dosya paylaşım sistemi oluşturabilirsiniz.

Outlook Entegrasyon

FileCloud istemci uygulamaları (Desktop Sync, Office ve Outlook eklentileri) mobil aygıtlardaki uygulamalarla olduğu kadar PC’lerdeki uygulamalarla da tam teşekküllü bir entegrasyona olanak sağlar.

FileCloud Outlook entegrasyonu sayesinde e-mail ile gelen dokümanlarınızı içeri yükleyebilir veya FileCloud içerisinde bulunan dokümanlarınızı link halinde paylaşabilirsiniz.

Outlook Add-on

 

Ofis ve Mobil Uygulamaları

 

Office Add-on

FileCloud Outlook eklentisi ile e-maillere büyük boyutlu dosyalar eklemek yerine otomatik olarak bu türden dosyaları FileCloud’a yükler ve kolay bir şekilde paylaşılmaları için kullanıcılara bağlantı oluşturur.
Android ve iPhone üzerindeki Microsoft Office Mobile uygulamalar (Word, Excel, PowerPoint), FileCloud sunucuda saklanan dosyaları doğrudan açabilir, düzenleyebilir ve kaydedebilir.
FileCloud Office eklentisi ile dosyaların açılıp düzenlenmesine yardımcı olur. Kullanıcılar Office uygulamalarıyla dosyaları doğrudan FileCloud’a kaydedebilir.
Yıllık 50$' dan başlayan fiyatlarla

Mevcut Dosya Paylaşımları ve AD Entegrasyonu

Hali hazırda kullandığınız file server sunucunuzdaki klasörlerin yolunu göstererek FileCloud üzerinden hemen paylaşıma açabilirsiniz.

Kimlik Doğrulama

 

Ağ Klasörleri ve Ana Dizinler

 

NTFS İzinleri

Mevcut Active Directory kullanıcılarınıza kendi kullanıcı bilgileriyle FileCloud kullanmalarına olanak sağlayabilirsiniz.
Mevcut ağ klasörlerinize ve kullanıcı ana dizinlerinize güvenli uzak bağlantı sağlayın. Kullanıcılar ayrıca ağ klasörlerindeki dosyaları paylaşabilir ve çevrimdışı senkron gerçekleştirebilir.
FileCloud üzerindeki kullanıcılara yeniden erişim izinleri vermeksizin tüm ağ klasörlerine Microsoft NTFS izinlerini kullanarak erişim verebilirsiniz.
FileCloud ile kendi alt yapınızı kullanarak güvenli dosya paylaşım sistemi oluşturabilirsiniz.

Verileriniz, İşletmeniz ve Markanız

FileCloud markalaşmanızı önemli bir konuma taşır. Özel domainlerden, giriş sayfası resimlerinden başlayarak kullanıcı postalarına kadar her şey özelleştirilebilir ve tamamen sizin istediğiniz şekilde ayarlanabilir..

Her Şeyi Özelleştirin

 

İletişim & İlkeler

 

Yerelleştirin

FileCloud’u kendi logonuzla, domain adınızla özelleştirerek kullanıcılarınıza, çalışanlarınıza, ortaklarınıza ve müşterilerinize vermek istediğiniz tam bir marka deneyimini ve vermek istediğiniz profesyonel görünümü sağlayabilirsiniz..
Logonuz ve içeriğinizle çeşitli mail şablonları özelleştirin. Tüm kullanıcılarınız için kendinize özel İlke ve kullanım koşullarını düzenleyin.
FileCloud, Almanca, Felemenkçe, Fransızca, İspanyolca, İtalyanca ve İngilizce dilleriyle kullanıcılarını dünya çapında yaygın hale gelmesi için tam yerelleştirme desteği sağlar.
Yıllık 50$' dan başlayan fiyatlarla

Güçlü Yönetici Araçları

Güçlü bir yönetici portalı kullanarak milyonlarca dosyalara sahip olan binlerce kullanıcıyı yönetin. FileCloud, kullanıcıların her açıdan denetim ve idaresi için özel iş akışları, ilkeler ve ayarlara sahip yöneticileri oluşturabilir.

Denetimde Söz Sahibi Olun

 

Zahmetsiz Yönetim

 

API' ler ve Araçlar

Yönetici ana ekranına tek bakışla lisan bilgisini, kullanılan depolama alanlarını, ağ klasörlerini, sistem uyarılarını, sistem denetimlerini ve tüm bağlı cihazları anında görebilirsiniz. FileCloud, ayrıca tüm süreçlerde yöneticileri haberdar etmektedir.
FileCloud, çok sayıda kullanıcının idare edilmesi gerektiği durumlarda farklı işlevlerle donatılmış çoklu yöneticileri desteklemektedir. Yöneticiler kullanıcıları, grupları yönetebilir, tüm dosyaları görüntüleyebilir, paylaşılan klasörleri denetleyebilir ve sisteme bağlı olan tüm aygıtların ve dosyaları kilitleyebilir.
Güçlü otomasyon araçları sayesinde sistemin çeşitli açılardan denetimi için komutlarla otomatik erişime ve tam hakimiyete olanak sağlar. REST tabanlı HTTP API’ler mevcut IT altyapınızla hızlı bir şekilde entegrasyonu etkin kılar.
FileCloud ile kendi alt yapınızı kullanarak güvenli dosya paylaşım sistemi oluşturabilirsiniz.

Bulut Dağıtımı

FileCloud, işletmelere ve servis sağlayıcılarına kendi bulut sistemlerini kurmasına olanak sağlar.

Dağıtımı Kolay

 

Gov Cloud

 

Karma

Kendi markanızı kullanarak müşterilerinize FileCloud üzerinden hesap açabilir ve yönetebilirsiniz.
FileCloud, Birleşik Devletler Yönetmeliğine (ITAR) ve Federal Risk ve Yetki Yönetim Programına (FedRAMP) gereksinimlerine uyan AWS GovCloud’da test edilmiştir.
Müşteriler, depolama alanı olarak (Amazon S3) yapılarını da kullanabilirler.
Yıllık 50$' dan başlayan fiyatlarla

Kullanıcı Yedekleme

Veri kayıpları kurumsal itibarınıza ve önemli işletme operasyonlarınıza telafisi mümkün olmayan hasarlar verebilir. FileCloud, kurumsal IT biriminize tüm platformlar ve cihazlarda veri yedekleme imkanı sunar.

Masaüstü ve Mobil Yedekleme

 

Dosya Versiyon Takibi

 

Dahili Çöp Kutusu

Tüm platformlarda (Win, Mac, Linux) ve aygıtlarda (Masaüstü ve Akıllı Telefonlar) güvenli yedekleme ve geri yükleme. Android ve iOS cihazlardan FileCloud’a otomatik olarak ortam dosyalarını yedekler.
FileCloud, dosya sürümlerini otomatik olarak saklayarak bu dosyaların daha önceki sürümlerinden herhangi birine kolaylıkla dönülebilmesini sağlar. Yöneticiler saklanacak olan dosya sürümü miktarını belirlemede tam yetkiye sahiptir.
Geri dönüşüm kutusu silinen dosya ve klasörlerin kullanıcılar ve yöneticiler tarafından hızlı ve etkili bir şekilde kurtarılmasını olanak sağlar. Ağ klasöründen silinen dosyalar bile geri yüklenebilir.
FileCloud ile kendi alt yapınızı kullanarak güvenli dosya paylaşım sistemi oluşturabilirsiniz.

Veri Kaybı Engelleme

İşletme verileri yanlış ellere geçtiğinde bu durum işletme itibarı ve önemli işlerin telafisi mümkün olmayan hasarlara yol açabilir. FileCloud’un izlemeye, önlemeye ve veri sızıntısını düzeltmeye yönelik benzersiz özellikleri tüm cihazlarda (diz üstü bilgisayarlar, masaüstü bilgisayarlar, akıllı telefonlar, tabletler) işletme verilerinin güvenliğini garanti altına alır.

Uzaktan Silme

 

Denetim Günlüğü

 

Engelleme

Yöneticiler, kullanıcının mobil cihazını kaybettiği durumlarda o cihazdaki FileCloud verilerini uzaktan silerek işletmeye özgü dosyaları koruyabilir.
Faaliyet günlükleri Ne, Ne Zaman, Kim ve Nasıl gibi öznitelikleri sistem içindeki tüm kullanıcılar için tutar.
Yöneticiler, şüpheli bir faaliyet durumunda cihazları ve istemcileri seçerek engelleyebilirler veya kullanıcıları sistem erişiminden kalıcı olarak silebilirler.
Yıllık 50$' dan başlayan fiyatlarla

Güvenlik

FileCloud güvenliği ciddiye alarak verilerinizi güvenli bir şekilde taşımak ve saklamak için çağdaş şifreleme yöntemlerini ve uluslar arası standartları sağlamaktadır.

Şifreleme

 

Çift Katmanlı Kimlik Doğrulama

 

Antivirüs Taraması

Tüm ağ iletişiminin güvenliğini AES-256 SSL şifreleme ile sağlamaktadır. Ayrıca sistem içerisindeki dosyaların şifrelenerek saklanmasına olanak sağlar.
Kullanıcı girişleri için ayrıca güvenlik anahtarı oluşturarak ikinci bir şifre girişi yapıldıktan sonra sisteme giriş yaptırabilirsiniz.
Karşıya yüklenen dosyaların otomatik olarak taranması ve istenmeyen zararlı yazılımların temizlenmesi için entegre anti virüs taraması mevcuttur.
FileCloud ile kendi alt yapınızı kullanarak güvenli dosya paylaşım sistemi oluşturabilirsiniz.

Ölçeklenebilir ve Kiralama

FileCloud, çoklu kiralama, yüksek ulaşılabilirlik, otomatik sunucu yedekleme ve geri dönme gibi özellikleri kullanarak farklı şekillerde ölçeklendirilebilmektedir.

Çoklu Kiralama

 

Çoklu Depolama

 

Ulaşılabilirlik Mimarisi

Bu özelliği kullanarak birden fazla FileCloud müşterisi oluşturabilirsiniz. Yönetici hakkınız ile de bu müşterilerinize kotalar koyup yıllık kiralanabilir bir sistem kurabilirsiniz.
FileCloud verileri için local depolama cihazlarını (SAN, NAS, HDD) kullanabileceğiniz gibi Amazon S3 ve OpenStack Swift gibi farklı depolama sistemlerini de kullanabilirsiniz.
Klasik üç kat mimarisine (Sunucular arası yük dengeleyici, Web Sunucu ve Veritabanı sunucuları) sahip yüksek ulaşılabilirlik, dayanıklılık ve güvenilirlik sağlamaktadır.
Yıllık 50$' dan başlayan fiyatlarla

Yönetmeliğe Uygun

FileCloud bulunduğunuz bölgenin yönetmelikleri ile uyum halinde olmanızı sağlar. İşletme gizliliğini korumak ve tehditleri uzakta tutmak için güçlü bir Dosya Paylaşım ve Senkronize çözümü sunar.

Veri Barındırma

 

Log Kayıtları

 

Tam Şeffaflık

FileCloud kendi kendisini host etmektedir. Bu yüzden FileCloud’un çalışacağı altyapı ve konumu seçebilirsiniz. Bu da Avrupa Birliği gibi bir çok sıkı bölgesel gizlilik gereksinimlerine uyum sağlamanıza yardım eder.
FileCloud faaliyet günlükleri ile sistem içerisindeki tüm kullanıcı eylemlerinin Ne, Ne Zaman, Kim ve Nasıl şeklindeki özniteliklerini tutar.
FileCloud, herkese açık bulut sistemlerinden farklı olarak IT birimine işletme verilerinin tam denetimini ve yönetimini sağlamaktadır.
FileCloud ile kendi alt yapınızı kullanarak güvenli dosya paylaşım sistemi oluşturabilirsiniz.

FileCloud Yedekleme Sunucusu

Veri kayıpları şirketinize pahalıya mal olabilir, FileCloud felaket kurtarma üzerine kurulu olan yedekleme yöneticisi ile kendi yedeğini farklı konumlara, belirlediğiniz zamanlarda alabilir. İhtiyaç anında hızlı bir şekilde yedekten sistemin eski haline dönebilirsiniz.

Backup

 

Restore

Kullanıcı verileri, ayarları dahil tüm sunucuyu tam ve arttırımlı yedekleyebilir. Ayrıca bu yedekleme senaryosunu zamanlayabilirsiniz.
Herhangi bir arıza durumunda FileCloud sunucusunu hızlı bir şekilde geri yükleyebilirsiniz.
FileCloud ile kendi alt yapınızı kullanarak güvenli dosya paylaşım sistemi oluşturabilirsiniz.
 
ÜRÜNLER
 
Mailstore | Mail arsivleme yazılımı
Footer
SUNUM DOSYALARI
 
Footer
SİTELERİMİZ
 
Footer
BAYİ KİTİ
fins
 
     
FINS