fins
fins
fins
fins
Ticket ile Destek     BİLGİ : +90 (216) 222 22 30     Language : Turkish | English      
fins
fins
 
Ana Sayfa  Ürünler  ISL ONLINE  Sıkça Sorulan Sorular
Backupassist
Yatay Çizgi
Yatay Çizgi
Yatay Çizgi
Yatay Çizgi
Yatay Çizgi
Yatay Çizgi
Yatay Çizgi
Backupassist

Online Destek - Sıkça Sorulan Sorular

 

Yazılımın amacı nedir?

ISL Online müşteri desteği için araçların bulunduğu komple bir pakettir. Kurulum gerektirmeden anında kullanıma başlayabilirsiniz.

Dosya transferi, ses ve video, sohbet, uzaktan bilgisayarın yeniden başlatılmasını içeren ve devamında tam masaüstü kontrol desteği gibi birçok özellik içerir.

ISL Online kullanarak başka bir canlı sohbet destek programına ihtiyacınız kalmaz.

Tüm araçlar yükleme olmadan, birkaç tıklama sonrası başlamış olur ve güvenlik duvarlarınıza zarar vermeden mükemmel çalışır.

Bunların kullanımı size ve müşterilerinize anında destek, sohbet veya konferans, zamandan tasarruf sağlar ve gereksiz para harcamayı sonlandırır.

Herhangi bir yazılım yüklememiz gerekir mi?

Hayır gerekmez. ISL Online sunucuları üzerinden hizmet alırsınız.

Bütün ürünler için ayrı ayrı lisans mı satın almak zorundayız?

Hayır. Tüm ISL Online ürünlerini tek bir lisans satın alarak kullanabilirsiniz.

Web tarayıcında çalışır mı?

ISL Online ürünler genellikle bir web tarayıcısı üzerinden başlatılan ve ISL Online hesap ayarları üzerinden çalışan bir sistemdir. ISL Light kendi istemcileri (Thin Client) üzerinden standart çıkış portları ile çalışan bir üründür.

Neden sunucu lisansı?

Çünkü sunucu hizmeti kullanan müşterilerin yazılı yükleme ve yazılım güncellemeye ihtiyaçları yoktur. Her zaman %100 güncel ve kesintisiz hizmeti Dünya çapındaki tamamen güvenilir bağlantılar üzerinden gerçekleştirirler.

Sunucu lisansının amacı nedir?

Sunucu lisansı edinen müşteriler yazılım tüm özelliklerini kullanma hakkına sahiptirler ve bütün veri trafiklerini kontrol edebilirler.

All-in One ne anlama geliyor?

Alacağınız bir lisans ile tüm ISL Online ürünlerine sahip olabilmeniz anlamına geliyor. Dört ISL Online ürünün kullanma yetkiniz olacaktır.
Bunlar;
Remote Support: Masaüstü paylaşımı ve uzaktan müşteri desteği.
Remote Access: Uzak bilgisayara erişim.
Live Chat: Web sitenizi ziyaret eden kullanıcılar için canlı destek hattı.
Web Conference: Aktif bağlantı başına 10 katılımcı ile bir çevrim içi toplantı yapmak.

Concurrent Connection (Eş zamanlı bağlantı) Nedir?

Eş zamanlı bağlantı ISL Online ürünleri için Aktif Bağlantı (Active Connection) ile aynı anlamdadır. Yani kurulacak eş zamanlı/aktif bağlantı sayısını belirtir.

ISL Online ile RDP arasındaki fark nedir?

RDP, Microsoft Windows sisteminde gömülü bir uygulamadır. Uzak bilgisayara erişimi çok rahat sağlayan ve bir yönetici bağlantısı yapmadan önce tüm teknik ayarları kurmuştur bir uygulamadır. ISL Online (vb, ses, video, dosya transferi, oturum kaydı yeniden & seçeneği devam) önemli bu amaçla özellikler içeren çoklu kullanıcı konferansı içeren, içine birkaç bilgisayarları bağlama yeteneği ile uzaktan destek sağlayan araçlar kümesidir.

Önceden herhangi bir idari müdahale ve ayara gerek yoktur. ISL Online araçlarından oturumu açtıktan sonra dünyanın herhangi bir yerinde ki bilgisayara bağlanmak için kullanılabilir ve bir kaç saniyede kullanıma başlanır.

ISL Online sunucularına ne derece de güvenilebilir?

ISL Online sunucularının tamamı neredeyse %100 güvenirliklidir. Sunuculara herhangi bir erişim sorunu olduğu zaman sizi en yakın sunucuya yönlendirir. Yani sunucu arızası durumunda bile tam verimle kullanım sağlanmaktadır.

ISL Online Network nedir?

Dünya çapındaki sunucularının bağlı bulunduğu emniyetli bir ağdır. Remote Support (Uzaktan Destek) oturumları sunucuların küresel bir grid (ISL Online Network) aracılığıyla kurulur.

Dünyanın herhangi iki nokta arasındaki güçlü ve güvenilir bir uzak masaüstü bağlantısı ile hizmet 24/7 kullanılabilirliğini sağlar. Onun mimarisi, hataya dayanıklılığı coğrafi yük dağılımını dengeleme mekanizmaları sağlanır.

Ayrıca son kullanıcılar için düşük trafik yükü sunucusu üzerinden geçirilen bağlantı aynı zamanda kullanıcıya coğrafi konum olarak en yakın sunucudur.

ISL Online kullanabilmek için bağlantı hızım ne olmalı?

56K modem bağlantısı elbette işinizi görür ancak unutmayalım ki yüksek hızlı bağlantılarda daha fazla verim alır ve daha hızlı işlem yaparsınız.

Güvenlik duvarımız sisteminizin çalışmasını engelliyor ne yapmalıyım?

Güvenlik duvarı yazılımınızın (cihazınızın) içerisini *.islonline.net kelimesini eklemeniz gerekir.

ISL Online ile Başla

Download Free 30-Day-Trial

Artık herşey online, Müşteri hizmetlerinizi çevrimiçi (online) yapmak için
[ Hemen Başla]Soru ve önerileriniz için ?

+90-216-4600650 bilg@fins.com.tr


Dokümanlar ...

ISL Online Sunum Dosyası
ISL Online Eğitim Dokümanı ÜRÜNLER
 
Mailstore | Mail arsivleme yazılımı
Footer
SUNUM DOSYALARI
 
Footer
SİTELERİMİZ
 
Footer
BAYİ KİTİ
fins
 
     
FINS