fins
fins
fins
fins
Ticket ile Destek     BİLGİ : +90 (216) 222 22 30     Language : Turkish | English      
fins
fins
 
BackupAssist
Ana Sayfa  Ürünler  BACKUPASSİST
Backupassist
Yatay Çizgi
Yatay Çizgi
Yatay Çizgi
Yatay Çizgi
Yatay Çizgi
Yatay Çizgi
Yatay Çizgi
Yatay Çizgi
Yatay Çizgi
BackupassistBackupAssist ile Windows Yedekleme

Backupassist kolay, hızlı ve türkçe arayüzü ile, sahip olduğunuz tüm windows fiziksel ve sanal sunucularınızı, e-maillerinizi, sql verilerinizi, dokümanlarınızı ve tüm sisteminizi yedekleyebileceğiniz bir bilgisayar yedekleme yazılımıdır.

Mevcut yedekleme taslaklarını veya kendi taslaklarınızı kullanarak her türlü yedekleme işlemleri için kullanabileceğiniz windows yedekleme programıdır.

120’den fazla ülkede binlerce işletme, okul ve kamunun kullandığı yedekleme çözümü BackupAssist
BACKUP
Windows Sunucular, uygulamalar, veri ve sistemlerin basit ve hızlı yedeklenmesi.
 
RESTORE
Exchange, Hyper-v ve SQL yedekleri için granüler geri yükleme araçlarına sahip Geri Yükleme Konsolu.
RECOVER
Akıllı kurtarma aracımız olan Recover Assist'i kullanarak benzer yada farklı donanımlara özelleştirilebilir Bare-Metal kurtarma.
 
REMOTE
Kullanıcı dostu web ve mobil uygulaması ile yedeklemelerinizi, geri yüklemelerinizi, güncellemelerinizi, raporlarınızı ve lisanslarınızı uzaktan yönetim konsolu.
Exchange posta kutularını geri yükleme.
 
SQL'i 15 dk aralıklarla yedekleme imkanı.
Hyper-v üzerindeki sanalları ayrı ayrı alarak istediğiniz gerçek makinaya dönme.
 
RSYNC REMOTE PROTECTION
İnternet üzerinden istediğiniz platforma yedekleme.
BackupAssist CryptoSafeGuard ile Yedekleriniz Daha Güvende…
Ransomware'e karşı Yedeklemelerinizi Koruyun!

Yedeklemeler son savunma hattınızdır. İşletme verilerinizin zarar görmesinin önüne geçin! BackupAssist CryptoSafeGuard, ransomware'in sisteminize zarar verip vermediğini, yedeklemelerinizin güvenliğininin tehlikeye atmamasını sağlar. BackupAssist CryptoSafeGuard Veri kurtarma için yedeklerinizin temiz ve güvenli tutulmalarını sağlar.

BackupAssist CryptoSafeGuard Nedir?

CryptoSafeGuard, yedekleri fidye yazılımından koruyan ve dosyaların şifrelenmiş olarak yedeklenmesinin önüne geçen bir BackupAssist aracıdır. CryptoSafeGuard aracı, geçerli bir BackupCare hizmetine sahip olan BackupAssist 10.1 ve daha yani sürümler için kullanıma hazır durumdadır.

Fidye Yazılımı Nedir?

Fidye yazılımı, dosyaları şifreleyen ve bu dosyalara yeniden erişim sağlanabilmesi için para talep eden kötü amaçlı bir yazılımdır. Bazı fidye yazılımları bağlı olan makineler boyunca yayılabilir. Bazıları sistemi tamamen çalışmaz durumda bırakabilir. Böylelikle fidye yazılımı bulaşan makineler sıklıkla yedekten kurtarılma gereği duyacaktır. Bu yüzden yedeklerin herhangi bir bulaşmaya maruz kalmamasının önem teşkil ediyor olması CryptoSafeGuard’ı değerli bir özellik olmasını anlamına gelir.

CryptoSafeGuard Ne Yapar?

Fidye yazılımı saldırılarından sisteminizi korumak ve iş sürekliliğinin güvence altına alınması için verilerinizi ve tüm sisteminizi güvenilir bir yedekten geri yükleme işlemi yapabilme olanağı son derece önemlidir. Ancak fidye yazılımı saldırıları sisteme saldırdığında yedekleme dosyalarına da bulaşarak kullanılamaz hale getirir. CryptoSafeGuard iki özellik kullanarak yedekleme dosyalarını korur. Bu özellikler CryptoSafeGuard Detector ve CryptoSafeGuard Shield. Not: CSG, fidye yazılımının bulaşma belirtilerini algılar. Sistemi fidye yazılımına karşı korumaz veya silme işlemi yapmaz.
Hemen Dene
 
*
*
*
 
 
 
 
Lukoil Lukoil Farkir
Lukoil Lukoil Lukoil
ÜRÜNLER
 
Mailstore | Mail arsivleme yazılımı
Network Lookout | Bilgisayar izleme yazılımı
Footer
SUNUM DOSYALARI
 
Footer
SİTELERİMİZ
 
Footer
BAYİ KİTİ
fins
 
     
FINS